Pròxim partit

AECAM MALGRAT 07 vs C.B.CALELLA C 21/10/12 12:00


Jornada 5 (Última jornada jugada)<< jornada anterior jornada seguent >>
DataHoraEquip LocalEquip VisitantResultat
13/10/201217:30BASQUET VILAFANTCB CASTELLO11296[+]
13/10/201217:30C.B. CALELLA CCB SARRIA DE TER5949[+]
13/10/201218:05SOLDATAL-CB CAMPDEVANOLAECAM MALGRAT 074668[+]
13/10/201219:00CB OLOT AA.B. SANT JULIA DE RAMIS7954[+]
13/10/201219:30CB PALAFOLLSCE PALAMOS5966[+]
13/10/201220:00ATHLETIC SILENCBC TORROELLA6257[+]
14/10/201219:30BASQUET PORQUERESCB GARROTXA SANTJOANENC6353[+]
14/10/201219:30C.B. LLAGOSTERACB CORNELLA TERRI FONTCOBERTA7365[+]
Classificació a la jornada
EquipJGPNPTFTCPunts
1AECAM MALGRAT 07550036529110
2CB OLOT A54103572469
3C.B. CALELLA C54103442589
4BASQUET VILAFANT53204023738
5BASQUET PORQUERES53203022748
6CB SARRIA DE TER53202952948
7C.B. LLAGOSTERA53202782918
8BC TORROELLA52303123077
9SOLDATAL-CB CAMPDEVANOL52303023167
10CE PALAMOS52303283437
11ATHLETIC SILENC33002011826
12CB CORNELLA TERRI FONTCOBERTA42202332546
13CB GARROTXA SANTJOANENC51402813126
14CB CASTELLO51403123686
15A.B. SANT JULIA DE RAMIS50502663965
16CB PALAFOLLS40401972704
Jornada 6
DataHoraEquip LocalEquip VisitantInfo.
20/10/201219:00CB GARROTXA SANTJOANENCCE PALAMOS[+]
20/10/201219:30CB SARRIA DE TERATHLETIC SILENC[+]
20/10/201218:30A.B. SANT JULIA DE RAMISC.B. LLAGOSTERA[+]
21/10/201212:30CB CASTELLOSOLDATAL-CB CAMPDEVANOL[+]
21/10/201212:00AECAM MALGRAT 07C.B. CALELLA C[+]
21/10/201219:30BASQUET PORQUERESBASQUET VILAFANT[+]
21/10/201218:30CB CORNELLA TERRI FONTCOBERTACB PALAFOLLS[+]
21/10/201219:00BC TORROELLACB OLOT A[+]